گروه تولیدی اسپریز

پوشاک مجلسی بانوان

از خوب به عالی تبدیل شو …

گروه تولیدی پوشاک اسپریز تولیدکننده ی البسه مجلسی با نزدیک به دو دهه تجربه درسطح کشور میباشد و به عنوان برند ی نوپا ، سهم چشمگیری در بازار داخلی و صادراتی به دست آورده است .

برادران نیکدل از سال 1381 فعالیت خود در عرصه ی فروش البسه ی زنانه ی تولیدی و وارداتی آغاز نموده و پس از چند سال فعالیت در این زمینه با افزایش قیمت ارز و صرفه ی اقتصادی ایجاد شده و تعامل با تولید کنندگان خارجی اقدام به تولید پوشاک در چند کارگاه نیمه صنعتی نمود .

اسپریز همگام با مد روز ، بهترین طراحی الگو ، به کارگیری منحصر به فرد ترین پارچه ها و ادغام آن با سلایق ایرانی اسلامی طیف وسیعی از جامعه بانوان ایرانی را پوشش می دهد .

اسپریز با کادری مجرب ، ماشین آلات پیشرفته ، مدیریتی سیستماتیک در مراحل برش ، دوخت ، مونتاژ و  کنترل کیفیت ، با سرلوحه قرار دادن رضایت مشتریان و استفاده از راهنمایی و انتقادات شما عزیزان توانسته رضایت مشتریان صاحب سلیقه و مشکل پسند را جلب نماید .

اسپریز با طراحی طیف گسترده از با کیفیت ترین پوشاک بانوان شامل لباس روز ( شومیز ، کت ، شلوار ، دامن ، اورال ، نیم تنه ، کت و دامن ، کت و شلوار ، کت و سرافون ) و لباس های شب ( پیراهن کوتاه ، پیراهن بلند ، سرافون ) قسمتی از سهم پوشاک وارداتی از کشورهای صاحب نام صنعت پوشاک را به خود اختصاص دهد .

اسپریز با ایمان به شعار از خوب به عالی تبدیل شو …  با تکیه بر دانش فنی و تجربیات گذشته در کنار درک نیاز مشتریان تلاش می کند در زمینه البسه زنانه ، پوشاکی شایسته بانوان ایران زمین تولید نماید .

این مجموعه همواره اهداف بلند مدتی را در طراحی ، مدل سازی ، تولید و عرضه برای خود ترسیم نموده در این مسیر با همت و غیرت جوانان متخصص و افزایش کیفیت محصولات بر آن است که به اهداف مقرر شده برسد .